silmaalused 27.01.09 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on mure oma silmaaluste pärast. Mul ei ole mitte alalaud kottis vaid natuke allpool on vaod. Paistab välja nagu oleks silmad paistes või nagu oleks kogu aeg nutnud. Olen sellised näojooned oma isalt "päranduseks" saanud ja selle üle sügavalt õnnetu. Praegu olen 37 a. Muidu näonahk justkui lõtvunud ei ole. Selline välimus on mõjutanud mu enesekindlust ja -hinnangut. Kas oleks võimalik iluoperatsioon ja kui siis milline?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teid ja Teie probleemi nägemata ei oska küll kirurgilise operatsiooni soovitust, rääkimata selle maksumusest, anda. Soovitan ikka leida aega plastikakirurgi konsultatsioonile minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree