lohk lõua otsas 28.03.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

kas on võimalik plastilise kirurgia abil lahti saada lohust lõua otsas?

Väiksena ei pööranud ma sellele suurt tähelepanu,kui viimastel aastatel küll.

Kas plastilises kirurgias on ka vanus oluline?

Ise olen 17.aastane

Teid ette tänades Marlen

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere,

Kui Teid selline lohuke lõua otsas häirib, on mõttekas pöörduda kas plastikakirurgi või näo-lõualuukirurgi konsultatsioonile, et otsustada kirurgilise ravi võimalikkuse ja mõttekuse üle.