Sünnimärkide eemaldamine ja armide ravi 04.12.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kus saab Eestis lasta eemaldada sünnimärke ja teha armide (põletusarmid) ravi (nii era- kui riiklikus süsteemis), ning mis see orienteeruvalt maksab.

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Sünnimärke eemaldada saab küll väga paljudes riiklikes (Tallinna erinevad haiglad k.a. Tallinnna Onkoloogia Keskus, Tartu Ülikooli Kirurgiakliinik. TÜ Onkoloogiakliinik jne.) ja erakliinikutes, kus tegeletakse kirurgiaga.

Armide korrigeerimiseks julgeksin soovitada pöörduda kas siis Tallinna Mustamäe Haigla plastikakirurgi või tartu Ülikooli Kirurgiakliiniku platikakirurgi poole - nendes kliinikutes tasub operatsioonide eest Haigekassa. Erakliinikutes on plastikakirurgiliste operatsioonide hinnad suurtes piirides erinevad, nii et täpset hinda mina küll Teile kahjuks öelda ei oska.