järjekord 20.10.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Töötan väga elegantses hotellis Tallinnas administraatorina , olen 19 aastane ja põen ärritavalt väikeseid rindu, mis ei ole elumärki kunagi näidanud.

Kui kiiresti saaks teie juurde konsultatsioonile ja kui pikk on järjekord pärast konsultatsioonis käiku ? Kas proteesidel on ka eluaeg ,hoolduseid,ümberlõikuseid tarvis? Kui palju maksab kogu üritus koos haiglakohaga orienteeruvalt, Ja mis on soovitatavalt vanusepiiriks,kas 20 on normides või määrate konsultatsioonis, et äkki veel kasvavad teisalt äkki nii vähe ,et proteesidega koos ei muutu asi oluliselt ,mul nimelt rind nii väike ,et ainult nibud on rinnakorvist eristatavad. Kaalun operatsiooni alates 15 eluaastast. Või on teie võimuses määrata ka näiteks rinnakasvu turgutavaid vahendeid millega saab proovida kas hakkab midagi toimuma ja kas saab oppi äkki vältida nii noorena . Eesmärgiks on rind, mis ei vaja toetavaid-tõstvaid geelipatjadega-õhupatjadega rinnahoidjaid ja on Rind ka ilma korvita.

Tänan.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Konsultatsiooni-aegade broneerimine toimub telefonitsi, sest vabade aegade olemasolu muutub pidevalt. Enne operatsiooni peab inimene tegema mõningad uuringud oma üldtervise osas ja rindade olukorrast. Proteesid ei ole garanteeritult eluaegsed, seega on tulevikus korduvad operatsioonid tõenäolised. Tänases hinnakirjas algavad rinnasuurendusoperatsioonide hinnad meie kliinikus 49500 kroonist, kindlasti on erinevates kliinikutes erinevate kirurgide operatsioonide hinnad erinevad. Rinnaoperatsioone teen patsientidele alates nende 18 aasta vanusest. Soovi korral saate broneerida konsultatsiooni-aega tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree