lodev nahk 01.12.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen viimaste aastate jooksul kaotanud oma kaalust umbes 50 kg. nüüd on probleemiks nn" põll" kõht ja reied, mille nahk on lödev ja inetu.

olen 30 aastane. kas on mingit võimalust,et naha turgor taastub või on abi vaid operatsioonist? ja mis see sel juhul umbes maksma võiks minna?

R.K

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Raske uskuda, et "põllena" rippuv kõhunahk võiks tänu naha elastsusele taas sileneda, kuid imesid on ennegi juhtunud. Kaldun siiski arvama, et kirurgilisest nahapingutusest pääsu pole. Clinicas maksab näiteks üldnarkoosis tehtav kõhunaha-lihaste-pingutusoperatsioon e. abdominoplastika koos vajalike haiglapäevadega 34 600 krooni.