Rindade kontroll 17.08.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Minu rindade suurendamisest on 8 aastat möödas (silikoonid). Olen rahul, mingeid probleeme pole olnud. Kas peaks igaks juhuks minema kontrollima? Või võin rahulikult ilusate rindadega vanadust oodata? Olen 42a. Kas võtan kallid rinnad ka kunagi hauda kaasa või tuleb need teatud aja möödudes eemaldada?
Tänud. M.V

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud M.V. Kindlasti soovitan minna Teid opereerinud kirurgi juurde ja Rinnauuringute Keskusesse "Mammograaf" (Tallinn) kontrollile, sest kuigi pole ka 8 aasta möödudes hirmuks ega paanikaks põhjust, ei anna küll ükski proteeside-tootja tehas ega ammugi ükski kirurg proteesidele "eluaegset garantiid". "Proteeside iseeneslik purunemine" on teada fakt ja katkised proteesid on soovitav eemaldada ja soovi korral uued proteesid panna. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree