peast eemale hoidvad kõrvad 30.03.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

olen 16 aastane ja tahaksin teada kas lastel pole odavam see lõikus või kas haigekassa hüvitab ka midagi?
ning kui ei siis kas kuidagi on võimalik järelmaksuga vms?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere 16 aastane "laps"! Meie klinikus kahjuks järelmaksu-võimalust ei ole ja Eesti Haigekassa Teie operatsiooni eest meie kliinikus ei maksa. Soovitan uurida teistest kliinikutest ! tervitustega, Dr. Peep Pree