kõht. 30.12.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

minul selline küsimus.olen sünnitanud naine ja kõht nagu paljudel naistel rebendeid täis ja välja veninud.kas on võimalik seda korda teha ja kui palju selline asi maksta võiks???

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Lõtvunud kõhu koral on mõeldav Kõhuplastika-operatsioon, kuid ilma Teid nägemata ei saa öelda, kas selline suur operatsioon ikka näidustatud on. Maksab selline operatsioon 52 000 krooni. Soovi korral saate broneerida aega konsultatsiooniks tel-l 7348 553. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree