Rinnaproteesid? 26.11.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tervist. Mul selline küsimus, et milliseid proteese soovitaksite teie, kas anatoomilisi või ümmargusi? Kumbasid rohkem soovitakse?
Kui palju maksab teie kliinikus eurosilicone cristalline vertex paragel high profile Natural cohesive gel 104N (anatoomilised) paigaldamine??Kas analoogiliste ümmargustega on hinnavahe?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Rinnaproteeside valik on alati kahepoolne - arsti ja patsiendi ühine - otsustus. Erinevad proteesid annavad erineva tulemuse, oluline on küll ka operatsiooni-tehnika valik. Meie kliinikus algavad rinnasuurendusoperatsioonide täishinnad uuest aastast 49500 kroonist, selleks aastaks vabu aegu kahjuks enam ei ole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree