kõht 25.11.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kui palju maksab kõhuplastika ja selle rasvaimu?võtan antidepressante.Kas nende võtmine tuleks siis pooleli jätta?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitaksin kõigepealt viia lõpule antidepressant-ravi ja alles siis mõelda ilukirurgiale. Kõhuplastika operatsioon eraldi maksab 52000 krooni, kõhu piirkonna rasvaimu-operatsioon võib maksta 27500 kuni 39500 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree