nahk 16.07.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline tõsiselt suur mure...nimelt, on mul peale talve taljele ja reitele tekkinud lillakat triibud, ise arvan, et need on külma tagajärjel tekkinud, kuid pole päris kindel.Kas on mingisugune võimalus neist vabaneda, sest nad tõsiselt häirivad mind.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Arvan, et külma tagajärjel need triibud küll tekkinud ei ole, pigem on tegemist kehakaalu muutuse või hormonaalsete probleemidega ja sellest tingitud naharebenditega. Soovitan konsulteerida kosmetoloogide - nahaarstidega. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree