Veel rindade op. hindadest 15.07.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Tänan Teid vastuse eest rindade tõstmisoperatsiooni kohta. Kirjutasite, et paraku tõusevad hinnad jällegi sügisel. Millal oleks veel võimalik praeguste hindade juures operatsiooni teha (sept. algul?) või ei olegi enam? Ja kui palju u. võib tõusta eelmainitud operatsiooni hind sellisel juhul?

Ilusat suve,
Merike

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Merike! Rindade tõstmisoperatsioonide osas toimub operatsioonide klassifitseerimine operatsioonimeetodite järgi ja suurema-mahuliste operatsioonide hind võib olla kuni 10% kõrgem. Kahjuks on praeguseks küll tänase hinnaga toimuvate operatsionide osas liiga hilja aega broneerida. Parimat soovides, Dr. Peep Pree