veel rindadest 06.07.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
et probleem, nagu näen, suhteliselt populaarne foorumis
olen 20 a. naine , väga peenike (kaalun ~50kg ..kui sedagi ja kuigi söön täiesti normaalselt, juurde ei võta) ja rinnad loomulikult A- AA (kusjuures kuidagi veel erisuuruses!).
Sooviksin neid korvi võrra suurendada aga operatsioonile ei tahaks minna (iiga kallis oleks see mulle ka) Ei leidnudki siit otsides konkreetsemaid vastuseid, et kas on võimalik ka kuidagi muud moodi..ja odavamalt rindu veidi suurendada.
Kui lugeda siit salvide- pillide kohta, kiitvaid 'kasutajate kommentaare saitidel jätkub kuid arstid kas siis ei oska öelda või suhtuvad nendesse väga skeptiliselt.
Olen kuulnud ka hormoon- ravist, kuid ei tea täpsemalt mida see kujutab või kui palju see läheb maksma. Ega ei oska öelda?
Ja rinnalihaste treening.. pakutakse küll mingeid ime- treeningprogramme raha eest.. aga tundub ka kuidagi
ebausaldusväärne...tulevad sellised kandilised musklis mehe rinnad ette!
Nii et kas on võimalik midagi muud kui silikoonid? Ja kuhu ning kelle poole saaksin selliste küsimustega pöörduda?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Mina küll peale kirurgia muid kindlaid ja meditsiiniliselt uuritud meetodeid ei tea ja seetõttu ei võta ka vastutust midagi konkreetset soovitada. Ehk peaksite hormonaalsete probleemide osas konsulteerima endokrinoloogidega. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree