silma ülalau lõikus 21.06.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kui pikk on järjekord silma ülalau operatsiooniks? Olen 47a. ja ülalaug on vajunud allapoole.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! meie kliinikus broneeritakse operatsiooni-aegu alles pärast konsultatsioonil käimist. Selleks saate broneerida aega tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree