suu 12.06.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul juhtus ligi 5 aastat tagasi õnnetus, mille tagajärjel on mu üla huule üks pool armiline ja teise kujuga. Ma tahaks teada, kas Eestis on võimalus teha selline operatsioon, millega saab taastada mu ülahuule esialgse kuju.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitaksin konsulteerida näo-lõualuu kirurgidega kas Tartu Ülikooli Kliinikumis või Põhja Eesti Regionaalhaiglas. Siis on mõeldav, et Teie operatsiooni eest tasub Eesti Haigekassa.
Plastikakirurgia erakliinikutes tuleb inimesel ise maksta.
Otsuse, kas operatsiooniga saab Teie ülahuule kuju muuta, saab anda ikkagi vaid personaalse konsultatsiooni käigus. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree