rasvaimu? 31.10.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on pahkluude ümber kõva ja tihe rasvkude, see mudab jalad kuidagi töntsiks. Põlvedel on pehmed "padjad". Kas on võomalik midagi nende vigade parandamiseks ette võtta?

Muidu olen täiesti normaalkaalus, või segi kõhnemapoolne, teen palju sporti ja toitun tervislikult. Kahjuks need piirkonnad minu puhul spordile ja dieedile ei allu.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Küsimuse järgi on raske hinnata, kas tegemist siiski ainult rasvkoe probleemiga (eriti "pahkluude" piirkonnas) või millegi muuga. Seetõttu soovitaksin siiski kulutada aega ja vajadusel ka raha arstikonsultatsioonil käimiseks (Clinicas 250.-, aja saate soovi korral broneerida tel (07) 348553).