Liposuktsioon 20.03.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. Dr. Peep Pree

Lugesin teie kliiniku kodulehelt, et rasvaimu tehakse reitele, puusadele, kõhule ja lõuale. Minu probleemiks on aga sääred. Nimelt on minu sääred olnud terve elu võrreldes reitega liialt jämedad. Lihtsalt suured sääremarjad, öeldakse. Trenni ma jalgadele teha eriti ei julge, kartusest, et säärelihased veelgi võivad paisuda. Samas seal mingi rasvakord (ülearune) olemas on. Minu lootuseks on, et äkki oleks võimalik (säärte) rasvaimu abil minu jalgu proportsionaalsemaks muuta.

Vastust ootama jäädes,
Helina

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Helina! Meie kliinikus rasvaimu operatsioone teostav kirurg dr. Ragnar Heido säärtelt reeglina rasvaimu operatsiooni ei tee, kuid täpsema vastuse saab ta Teile anda ikkagi vaid Teid nähes, mitte kirja põhjal. Soovi korral saate broneerida kosultatsiooni-aega tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree