lõualuu 02.03.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Probleem selles, et 2 aastat tagsi oli trauma ning murdsin lõualuu. Õigel ajal ei taibanud miskit ning hiljem kui arsti juurde pöördusin oli juba valesti fikseerunud. Praegu teeb parajalt häda, kuid näolõualuu kirurg soovitas ainult valuvaigistit. Kuna see probleem mind rahule ei jäta sooviksin teada kas on võimalik kusagilt abi leida. Aitäh.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Siin ei oska ma küll midagi muud arvata, et kui Te ühe näolõualuukirurgi arvamusega nõus ei ole, konsulteerige ka mõne teise spetsialistiga (näolõualuukirurgiga). Lugupidamisega, Dr. Peep Pree