Rindade korrigeerimisest 16.01.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Sooviksin teada, kas Teie juurde konsultatsiooni tulles on võimalik näha ka Teie tehtud töid, st. pilte "enne" ja "pärast"? Ja kas peale operatsiooni on soovitav lasta teha SPM-vaakummassaazhi alakehale (stimuleerib lümfiringet, põletab rasvarakke ning tugevdab sidekudet).

Aitäh, Renate.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Renate ! Teiste inimeste fotode näitamist-vaatamist piirab vastav seadus, kuid kui isiku tuvastamine ei ole võimalik, on küll lubatud patsientide fotosid kasutada meditsiinilistel eesmärkidel. Teie küsimusest ei ole kahjuks võimalik aru saada, millise operatsiooni järgsest hooldusest Te huvitute. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree