rasvaimu 27.12.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere doktor.
käisin reite väliskülgedelt rasva eemaldamas.enne seda kaalusin 60kg.kohe peale oppi kaal näitas ikka 59.7kg.nüüd on opist möödunud 5 päeva,reie ümbermõõt on täpselt sama 100cm.ainult tagumik on nähtavalt alla vajunud.ennem oli tagumik täitsa ok.mis te sellest arvate,kas tagumik peabki olema alla vajunud?aga reied oleks nagu samad,ainult valusad veidi peale oppi.kas nii jääbki või kaua võtab see tulemuse nägemine aega.operatsioon ei ole tehtud teie kliinikus.
positiivset vastust oodates A

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja Head Alanud Aastat! Vabandan, et seoses aastavahetusega nii hilja vastan, kuid usun, et tänaseks on olukord juba palju parem. Väga raske on niimoodi vastata, sest ei tea ju millistest reite osadest Teile rasvaimu tehti ja kui palju rasvkudet eemaldati. Reeglina reite rasvaimu tuharate piirkonnale mõju ei oma ja siin võib ehk tegemist olla operatsioonijärgse tursega, mis on vägagi tavaline. Üldiselt on rasvaimu-operatsiooni lõpliku tulemuse hindamiseks vaja 4 - 6 kuud aega. Loomulikult annab parimad vastused Teie küsimustele Teid opereerinud plastikakirurg. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree