Sõrmede kirurgia võimalustest Soomes? 15.12.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. 2004 sügisel peale tööõnnetust ampluateeriti mul parema käe 2ja3 sõrm, 4 jäi lühemaks ja ilma keskliigesest. Sooviks leida võimalikke kontakte arstidega, kes on sõrmede siirdamisega tegelenud Soomes? Eestis olen seni käinud dr. Vasari juures Magdaleena haiglas ja professor Haviko juures Tartu Ortopeedia Kliinikus. Vabandan, et teema ei vasta otseselt Teie erialale, aga loodan siiski suunavat vastust.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! kahjuks pean ka Teie siin portaalis esitatud küsimusele vastama, et minul isiklikult selliseid kontakte Soome kirurgidega ei ole ja dr. Vasar ja prof. Haviko omavad minust kindlasti paremaid kontakte vastava ala spetsialistidega. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree