moskva kirurgid 17.08.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul selline kusimus , kuidas hindate moskva ilukirurgi dr.Tapiat s]branna raakis ,et ta paigaldab rinnaproteese kaenla alt,nii et armi rinnale ei jaa. Ootaks kommentaari.Parimate soovidega Galina

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Galina! Olen Dr. Tapiat kohanud vähemalt 10 aastat tagasi, seega on ta kindlasti piisavate kogemustega kirurg. Rinnaproteeside paigaldamisega kaenla alt saavad kindlasti hakkama ka kõik litsenseeritud plastikakirurgid Eestis. Tervitustega, Dr. Peep Pree