25 aastat vana arm ninal 22.06.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Trauma tagajärjel õmmeldud täielikult nina vahesein ja paremal nina poolel(samuti lihahaav) tekkinud liigliha. Kas võib loota operatsiooni õnnestumisele, mis aja summaga oleks reaalne arvestada.
Lugupidamisega,
Erika

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Erika! Teie kirjast jääb arusaamatuks, mida Te soovite lasta korrigeerida - kas nina kuju või armi. Kui probleemid ninaga, siis soovitaksin pöörduda näiteks Dr. Margus Luha poole Tallinnas. Armi puhul peab enne nägema, et vastata, kas üldse ja millal tasub kirurgilist korrektsiooni ette võtta ja siis saab ka maksumuse kohta arvamust avaldada. Minu konsultatsiooni soovi korral saate tel-l 7348553 või 5147100 konsultatsiooni-aega broneerida. Tervitustega, Dr. Peep Pree