juuste ja kulmude värvus 20.04.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen meessoost, kuna mul suht heledad juuksed ja kulmud ka VÄGA heledad (aga tihedad) siis selline küsimus et kas on võimalik juukseid ja kulme kuidagi meditsiinilisel teel tumedamaks saada? (tabletid, süstid ehk? vms)
Ja muidugi võiksid ripsmed ka tumedamad olla

aitäh!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kahjuks mina selliseid tablette-süste ei tea. Lugupidamisega. Dr. Peep Pree