Ilukirurgia silmaümbruse korrigeerimine. 09.03.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tahan oma simade ümbruse liigsest nahast vabaneda,sest see takistab nägemist ja ka pole kena.Olen 65a.kas nii vanale tehakse ja kui palju see maksab.
ette tänades. vaige Urgard.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Vaige Urgard! Silmaümbruses me eristame ülalauge ja alalauge ning vastavalt ka plastikaoperatsioonid. Eraldi operatsioonidena maksab ülalaugude plastika kohaliku tuimestusega 8700.- , kerge narkoosiga 12 500.- . Alalaugude plastika vastavalt 9800.- või 13200 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree