silmaaluste korrigeerimine 25.09.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

mu 41-aastane abikaasa töötas pikka aega ekvatoriaalpiirkonnas ja intensiivsest päikesest on tal "mälestuseks" tugevad kortsud silmade all. Kas saab neid kuidagi tasandada, eemaldada, sirgeks venitada, ära lihvida? Kui palju peaks kogu protseduuriks aega kuluma ja mis võiks olla maksumus?

Ette tänades

Eve

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere,

Raske on otsustada, mis on olnud Teie abikaasa probeemi põhjuseks, kuid alalaugude piirkonna korrigeerimine on tõesti plastikakirugia töömaa. Ilma inimest nägemata on võimatu operatsiooninäidustust määrata, nii et plastikakirurgi konsultatsioonile minek on möödapääsmatu.

Operatsioonijärgseks paranemiseks, et saaks ilma sinikateta inimeste hulka minna, soovitan varuda 10 - 14 päeva.

Hinnad on erinevates kliinikutes kindlasti erinevad (erinevad tingimused-võimalused). Clinicas maksab alalaugude operatsioon kohalikus tuimestuses 7800 krooni, narkoosiga 9900 krooni (vt. ka www.clinica.ee)