kõhul volt 30.12.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on olnud 2 keisrilõikust järjest ja selle tagajärjel on nüüd kõhul volt.Kas Teie juures on võimalik sellest vabaneda ja kui palju see võiks maksma minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti on, kuid millise mahuga operatsioon on vajalik ja mis see maksab, on võimalik vastata ikka ainult Teid nähes. Soovi korral saate broneerida aja minu vastuvõtule tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree