Rebendid kõhul ja reitel 03.12.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Kas rebenditest on võimalik vabaneda laseroperatsiooniga? Kui on võimalik, siis kui palju on sellise operatsiooni maksumus ja kus teostatakse selliseid operatsioone?
Ette tänades
Kaja

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere Kaja! kahjuks pean vastama, et tänaseks veel sellist meetodit ei ole välja mõeldud, mis naharebendid kaotaks. Teatavat kasu on pigem naha vere- ja lõmfirnget toetavatest massaazidest, keemidest jne. Seda oskavad kindlasti minust paremini kosmeetikud soovitada. Tervitustega, Dr. Peep Pree