armi eemaldamine 19.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Reie siseküljel on möödunud suvest klaasikillu poolt tekitatud 30 mm pikkune ja 5mm laiune arm, mida oleks õigel ajal pidanud õmmelda laskma. Nüüd aga on see arm liigliha sarnane, lillakas. Elan Pärnus, mis oleks siin võimalused sellest vabanemisek ja palju see (koos konsultatsioonidega) makama võiks minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti algab kõik plastikakirurgi konsultatsioonist, mille käigus koos arstiga otsustatakse, kas selline korrigeeriv operatsioon on Teie puhul mõttekas. Armist päris "vabaneda" pole kindlasti võimalik. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree