pidevalt traumeeritav sünnimärk 07.09.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. doktor Peep Pree!

Olen 25 a noormees ning mu põsel on u. 4mm läbimõõduga kergelt naha pinnast kõrgem sünnimärk. Esiteks ei ole see teab mis ilus asi ning teiseks ärritab habemeeajamine seda nii, et ta vahest punetab ja on kergelt turses.

Kas on võimalik see probleem kirurgiliselt lahendada ie. märk eemaldada. Võimalikud armid pole probleem.

Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lp. 25 a noormees,

Vastus Teie küsimusele on lühike ja ühene - ON VÕIMALIK ja isegi soovitav, sest selline sünnimärk saab pidevalt (habet ajades) traumeerida ja võib edaspidi probleeme tekitada.