Kõhu muutmine? 21.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus ,et tean et on võimalus kõhtu korrigeerida ,aga ehk oskate öelda kui palju see maksma läheb ja mis vanusest alates (ma arvan ise ,et ei pea olema vanust) ?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kõhu piirkonna korrigeerimiseks on mitmeid erinevaid operatsioone: liig paksu naha-aluse rasvkoe eemaldamiseks/vähendamiseks kasutatav liposuktsioon e. rasvaimu-operatsioon, mis vsõltuvalt kõhust võib maksta 20 800 kuni 28 900 kroonini. Kui probleemiks on ka naha lõtvumine, siis on aga ehk vajalik hoopis selle naha ja liigse rasvkoe äralõikamine. Üldnarkoosis tehtav kõhuplastika operatsioon maksab Clinicas 41 900 krooni. Reeglina sellist "rippuva kõhu" probleemi just alla 18-aastastel ei esine. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree