rasvasiire rindadesse 18.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas rasvasüste ei tehta rindadesse ka kliendi nõudmisel? Oleksin nõus maksma midaiganes, kuna kardan silikoonrindu põhimõtteliselt.

PS. Psühholoogi juurde ma säärase murega ka ei lähe!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kui mina arstina mingit protseduuri-operatsiooni näidustatuks või õigeks ei pea, siis ei tee ma seda, isegi mitte patsiendi nõudmisel ja ükskõik millise tasu eest. Dr. Peep Pree