näonaha pinguldamine,rasvaimu-"ratsuripüksid" 14.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 52 aastane naine ja paluksin vastust küsimusele-kas on mingeid piiranguid,vastunäidustusi nendele operatsioonidele-vanus,süvaveenide haigestumine vm.Andestust ebaprofessionaalse küsimuse pärast.
Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti ei ole selline vanus vastunäidustuseks plastika-kirurgiliste operatsioonide tegemisel, tervise koha pealt ei saa sellise üldise küsimise alusel küll õiget otsustust teha, peaks ikka arsti vastuvõtule minekuks aega leidma. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree