tselluliid,suur kõht 12.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

olen 168 cm pikk ning kaalun 86 kg,need kilod on tulnud peale sünnitust2002 aastast (keisrilõige). Kas on mingi võimalus mind normaalseks naiseks muuta.
kõhu nahka pingutada ning puusadelt, kintsudelt tselluliidi eemaldada.
Kas oleks võimalik ka hinnakirja kuskilt vaadata või hind selgub konsultatiooni käigus.
Tänan teid minu probleemi lugemast

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Võib-olla ehk tõesti Teie kaalu/pikkuse suhe ei ole kõige parem, kuid usun kindlasti, et ka nende "mõõtudega" olete normaalne naine. Ega plastilise kirurgia peale väga suuri lootusi ei maksa kaalulangetamise osas panna, rohkem on see ikka seotud Teie toitumusharjumuste, füüsilise koormuse ebapiisavuse ja kindlasti ka päriliku eelsoodumusega. Teatavates piirides on aga plastilisest kirurgiast ikka abi ka, eriti kui tegemist ka Teie kirjelduse järgi kõhunaha lõtvumisega. Selline korrigeeriv pingutav operatsioon näiteks maksab 41 90 krooni. Kui tegemist vaid tõelise tselluliidiga reitel, siis ehk ei olegi rasvaimu-operatsioon kõige õigem lahendus. Täpsema vastuse Teie probleemide lahendamiseks saate ikkagi isikliku konsultatsiooni käigus, mitte kirja teel filosofeerides. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree