punetav nina 12.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Probleemiks on juba lapseeast pidevalt punetav nina. Kui ilm on natukenegi jahedam siis muutub nina kohe siniseks. Olen eelnevatel aastatel pöördunud paljude arstide poole aga abi ei ole kuskilt saanud. Äkki on tänapäeval mingigi võimalus sellise probleemi raviks. Kas Tallinnas võiks kuhugi pöörduda sellise murega?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Soovitaksin Vitakliinikut (vt.www.vita.ee ) Tervitades, Dr. Peep Pree