moodustised laugudel 27.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, viimasel ajal olen märganud, et mu vasaku silma laugudel, ripsmete sees on mõned nahavärvi moodustised, nagu pigmendita sünnimärgid. Need ei ole küll suured, läbimõõt u. 1 mm, kuid ma tahaks teada, mis need on ja kas need on ohtlikud ning kas need võivad aja jooksul suuremaks minna. Ripsmed ise on normaalsed. Ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma neid moodustisi nägemata ei ole võimalik täpset diagnoosi panna ja edasist võimalikku arengut ennustada.
LUGUPEETUD KÜSIJAD - KIRJUTAJAD !!! TEIE KIRJELDUSTE JÄRGI EI OLE ARSTIL KUNAGI VÕIMALIK TEIE PROBLEEMILE TÄPSET DIAGNOOSI PANNA JA VÕIMALIKKU - VAJALIKKU RAVIPLAANI SOOVITADA !!! LEIDKE IKKAGI AEGA ARSTI VASTUVÕTULE MINEKUKS !!!
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree