Näol inetu laik. 22.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Minul on selline probleem, et olin sündides suur laps ja sain nö. pitsitada, sellest mul ninaseljal ja laiba keskel intensiivse roosa värvusega laigud. Olen käinud neid kahel korral kõrvaldamas (diatermia oli vist selle aparaadi nimi). Kuid, kas on võimalik, et need laigud täiesti eemaldada? Olen 28 aastane naine.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitan konsulteerida kirurgi või naha-arstiga kliinikutes, kus kasutavatakse lasereid nahasiseste veresoonelaiendite raviks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree