paistes silmaalused 22.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mure järgmine-
umbes 10 aastat tagasi tekkis silmade alla paistetus. Varasematel aegadel oli paistetust vähem siis, kui olin täielikult välja puhanud. Nüüd juba aastaid ei aita enam seegi. Kallitesse kreemidesse ei ole usku ja neid katsetanud ei ole. Omalt poolt olen üritanud õhtuti mitte palju juua, teinud erinevaid looduslikke kompresse, kõhuli ei maga ja eelistan väga madalat patja. Mida veel katsetada? Arvan ma õieti, et sellest prombleemist saab lahti vaid kirurgilisel teel? Kui see on nii, siis kuidas seda toimingut läbi viiakse ja millega pean arvestama? Lisaks veel maksumus?

Vastuse eest ette tänades,
Laura

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Laura! Soovitan ka Teil minna ikka ise plastikakirurgi konsultatsioonile, sest kirjelduse järgi võiks probleemi lahenduseks olla "alalaugude plastikaoperatsioon" (hind näit. Clinicas 9 800.-). Ainult Teie probleemi ja Teid nähes saab anda täpse vastuse küsimustele "kas" ja "kuidas" jne. ÖLugupidamisega, Dr. Peep Pree