sinised silmaalused 20.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on lapsest saadik sinised silmaalused, siiani olen varjanud neid jumestuskreemiga, aga täielikult see probleemi ei lahenda. Olen praegu 36.a. Olen vaadanud saadet "Totaalne muutumine" ja seal on korduvalt lahendatud probleemi silma alt rasva eemaldades. Kas meil ka seda tehakse ja palju antud protseduur maksab? Kui meil ei tehta, siis miks, sest antud saates on arstid küll väitnud, et tegemist on väga lihtsa lõikusega? Kas meil on ka olemas näomaskid, mis parandavad vereringet ja ühtlasi aitavad kaasa kiiremale tervenemisele?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Alalaugude plastikaoperatsioon maksab Clinicas 9 800 krooni. Kreemide-maskide osas konsulteerige palun oma kosmeetikuga. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree