Suguelundid 12.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen neiu väikese murega. Nimelt soovin muuta pisut oma välimust- opereerida suguelundeid. Lõigata välised suguelundid natuke väiksemaks. Kas see on võimalik teie kliinikus või äkki kusagil mujal? Ja mis see kõik umbes maksta võiks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Günekoplastilisi operatsioone teevad naistearstid-günekoloogid. Soovitaksingi uurida võimalusi ja hindu näiteks Tartus Elite-erakliinikus, Tallinnas Fertilitas Erakliinikust. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree