kõht 30.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Minul on selline mure kõhunahk on lõtvund ja sünnitusarme täis.Kõhu ülemisse ossa on korunenud rasv.Kas ja kui palju võib see op.maksta

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere! Kindlasti ei saa kirja põhjal otsustada, mis operatsioon Teie puhul parim on, seetõttu soovitan minna ikka plastikakirurgi vastuvõtule. Näiteks meie kliinikus algab kõhuplastika-operatsiooni hind 38 000 ja kõhu piirkonna rasvaimu operatsioonid 12 000 kroonist . Tervitustega, Dr. Peep Pree