"tühjad" rinnad 21.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 32 aastane naine. Rinnaga toitnud kolm last. Viimase lapse imetamise lõpetamisest on möödas 2 aastat. Kas on lootust, et mu rindade kuju võib iseenesest veel paraneda, või on kõik taastumisprotsessid nüüd toimunud? Rinna alumine osa ( nibust allapoole on kõik tühi ja seal on nagu "auk". Ma ei julge ennast enam isegi basseinist tulles trikoota pesta, sest du`s`siruum on kõigil ühine. Abikaasa ees lahtiriietumisest rääkimata. Tunnen ennast nagu invaliid. Millised on minu võimalused?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kardan küll, et loodus on selleks korraks oma võimalused ammendanud ja asjaliku soovituse saamiseks soovitan Teil leida aega plastikakirurgi vastuvõtu jaoks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree