rasv põlvede piirkonnas 11.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

minu probleemiks on kogunenud rasv põlvede piirkonnas, mis rikub jalakuju. Dieet ja trenn seda ei vähenda ning hakkasin mõtlema muude võimaluste üle. Millised võimalused on olemas selle rasva eemaldamiseks? Kuidas selline protseduur välja näeb? Palju võib umbes maksta?

Ette tänades,
M.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud M. Teie kirjelduse põhjal võiks sobida nahaaluse rasvkoe vaakum-eemaldus operatsioon e. rasvaimu. Clinicas maksab see umbes 12 000 krooni, kuid loomulikult algab kõik meie rasvaimu-spetsialisti Dr. Ragnar Heido konsultatsioonist, milleks soovi korral saate aja broneerida meie kliiniku tel-l 7 348 553. Tervitustega, Dr. Peep Pree