Ribide eemaldamine 16.08.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kui ma soovin rõhutada oma keskkohta kas on võimalik eemaldada alumised ribid ja palju see maksma läheb. Veel soovin teada kas oleks võimalik oma põsesarnasid tõsta.

Ette tänades

Iiri

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Iiri,

Roiete eemaldamise kohta pean küll tunnistama et ei ole kuulnud kedagi Eesti ilukirurgidest sellist operatsiooni tegevat. Maailmas on selliseid operatsioone küll ka tehtud.

Põsesarnade osas on võimalusi mitmeid, näiteks põsesarnade proteeside abil suurendamine aga ka näiteks oma rasva süstimise teel. Meie kliinikus selliseid operatsioone ei tehta, peaksite uurima teistest ilukirurgia kliinikutest.