naba peale sünnitust 17.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Sünnitusest möödas aasta aga naba pole senini tagasi tõmmanud on nagu nupp keset kõhtu. Kõhu nahk nüüdseks samasugune kui enne. Kas võib loota et naba tõmbab tagasi või on se ainult kirurgiliselt võimalik omale kohale tagasi panna.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Peaksite pöörduma üldkirurgi poole, ehk on tegu nabasongaga. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree