rindade vähendusoperatsioon 08.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere.mind huvitab selline asi ,et kui on rinnad ,mis ei ole isegi standardmöötmetele vastavad(ma mötlen ,isegi alla A70),siis kui palju läheks sel juhul maksma rinnavähendusop,kui on teada,et tulemas on soovahetus op?
Ise arvan,et pöhimötteliselt peaks see tunduvalt vähem maksma minema kui tavaliste rindade(nt B 80) totaaalne tasandamine ,kuna materjali(kudesid jne.)on palju vähem.
Ja veel.kui palju läheks selline op. maksma näiteks CLINICA ASis?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kui Teil on praegu A-korvi suurune rind, siis ehk ei olegi vaja kirurgilist ravi, aitab vaid hormoon-teraapiast. Ilma konkreetselt Teid nägemata ei oska hinna osas täpset vastust anda. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree