Vistrike järelmõju 27.04.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul olid hiljuti pidevalt vistrikud (on selline iga:)), kuid neist olen ma erinevate ravimite ja kosmeetiku abiga peaaegu täielikult lahti saanud. Kuid suurematest vistrikutest on jäänud näole punetavad plekid (mitte armid), mis kuidagi kaduda ei taha. Kas oskate midagi soovitada, et neist lahti saada?
Tänud ette!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti ei ole momendil aeg kirurgia jaoks. Soovitan konsulteerida kosmetoloogi-dermatoloogiga ja loodetavasti saate nendest probleemsetest laikudest lahti. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree