hinnad 07.04.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Ehk mu küsimus on sutsu totter...aga siit ta tuleb: kas Teie kliinikus tehtavate protseduuride hinnad on kuidagi seotud 1.maiga, st kas nad tõusevad? Või pole sel mingit seost Teiega?Kas on lootust, et ilukirurgia teenused pisut odavnevad?

Lisa

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere lisa! Meie kliinikus 1. mail hinnad ei muutu. Kindlasti ka ilukirurgia teenuste hinnad Eestis liiguvad Euroopa Liidus olles ühtlustumise suunas (tõusevad). Lugupidamisega, Dr. Peep Pree