Naba korrigeerimine 25.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Kas naba kuju on võimalik muuta? Naba ei meenuta songa aga nahka on kuidagi natuke üle. Võib-olla sellepärast,et on lihaseline kõht ja puudub oluline rasvkude. Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teie naba nägemata ei ole võimalik täpselt vastata. Leidke aega plastikakirurgi külastamiseks! Lugupidamisega, Dr. Peep Pree