Puusad 20.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mind on vaevanud juba aastaid küsimus,et kas on võimalik saada kuidagi lahti "teistest puusadest",ma ei tea kuidas neid õigesti nimetatakse.Nad on punased,nagu oleks seal põletik,ma ise olen normaalkaalus ja muidu sale,ainult,et need puusad häirivad.Ps.minu emal on samasugused.
Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Teie kirjelduse põhjal ei saa ma midagi kindlat vastata. Leidke aega oma probleemiga arsti vastuvõtule minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree